Zavřít reklamu

Stahujte z Epicu zdarma simulátor operátora skladu a adventuru o stescích videoherních vývojářů

Kromě Wilmot’s Warehouse si u Epicu přichystali překvapivé vydání nové hry zdarma

6. 8. 2020     Zdroj

Na Epic Games Store je ode dneška zdarma ke stažení Wilmot’s Warehouse, logická hra o správné organizaci práce ve skladu. Ačkoliv premisa nezní moc lákavě, hra na ni dokáže vystavět zajímavé situace. Jako skladník pracujete s příjmem a výdejem zboží, takže je třeba dobře rozmýšlet každé umístění zboží ve skladu.

Vývojáři definují Wilmot’s Warehouse jako relaxační hru, ale není pravda, že se u ní nezapotíte. Uklidňující hudba vás nemusí pohánět k lepším výsledkům pouze o samotě, ale i ve spolupráci s dalším skladníkem v kooperativním režimu. Pro hráče, co potřebují u hraní trochu výzvy, nabízí hra i expertní mód.

Bez předchozího oznámení Epic nakonec přidává i druhou hru zdarma. Jde o první část série adventur o jednom z nejhorších videoherních studií světa, 3 out of 10, Episode 1: Welcome to Shovelworks. Jde o úplnou novinku, kterou vývojáři oznámili teprve dnes. Obě hry můžete stahovat zde.

Příští týden se Epic Games Store s hrou zdarma pořádně blýskne. Od 13. srpna nečekejte nic menšího než nový díl v sérii realtime strategií Total War Saga: Troy, který bude během prvních dvaceti čtyř hodin po vydání úplně zdarma. K tomu obchod nabídne i dvojici regulérních her zdarma – celý týden bude k dispozici originální soulslike střílečka Remnant: From the Ashes a nádherné klouzací dobrodružství v The Alto Collection.