Zavřít reklamu

Stahujte: Epic rozdává zdarma Metro 2033 Redux

Mutanti volají!

26. 9. 2019    

Nepřišli jste stále Epic Storu na chuť? Nevadí. Epic se vám totiž nyní opět pokusí dát důvod k tomu, abyste jej měli rádi či jej minimálně využívali. Stejně jako každý týden totiž začal rozdávat hru zdarma, která je tentokrát skutečně skvělá. Černého Petra si totiž vytáhl titul Metro 2033 Redux.

Kdo by neznal metro. Hra, která je spíš pro silnější povahy, se stala za dobu své existence jednou z nejznámnějších stříleček, kterou si můžete zahrát. Vtělíte se do kůže vojáka, který musí spolu se svými kumpány v post-apokalyptickém světě řešit problémy, na kterých závisí holé přežití jejich skupiny. Proti však budou mutanti, kterých je zdevastované Rusko, ve kterém se hra odehrává, skutečně plné. Budete mít tu odvahu je vyzvat na souboj?

Pokud ano, hru můžete stáhnout přes odkaz níže. Jelikož je relativně stará, neměli byste mít s jejím rozjetím žádné problémy. Škoda jen, že je verze zdarma dostupná jen a pouze pro počítače. Na druhou stranu, ani na Xboxy či PlayStationy není naštěstí příliš drahá, takže pokud vás láká. neváhejte.