Zavřít reklamu

Square Enix na své prezentaci představilo nový díl Tomb Raidera

Nový Shadow of the Tomb Rider v čele s čím dál tím více půvabnější a nestárnoucí Larou Croft vypadá skvěle.

11. 6. 2018    

Právě před malou chvílí představilo studio Square Enix na E3 nový díl ze série Tomb Raider s půvabnou Larou Croft. Konkrétně se tento nový díl jmenuje Shadow of the Tomb Raider. Square Enix nám Tomb Raidera představilo na jejich prezentaci hned jako první hru a myslím si, že se jedná o opravdovou parádičku.

Z prezentace, kterou si vzal na starost Daniel Chayer-Bisson, jsme se dozvěděli, že nový Tomb Raider v čele s Larou Croft bude opravdu velice propracovaný, a to do posledního detailu. Po grafické stránce hra vypadá opravdu skvěle a pokud máte doma výkonnou mašinu, myslím si, že se máte na co těšit. S Larou se budete pohybovat po rozlehlé džungli a budete čelit různým nebezpečím, které si pro vás nachystá. Příběh bude nyní zachytávat o mnoho krvelačnější a zkušenější Laru, než tomu doposud bylo ve starších dílech.

Po stránce hratelnosti se můžeme těšit především na nové propracovanější techniky boje. Házení výbušných sudů, plánování útoků, označování nepřátel a další – tak na tohle se můžete těšit. Ve hře se také objeví grapling hook, který můžeme znát například ze série her Just Cause. Mimo parádně propracované džungle se můžeme těšit také na do detailů propracovaný podvodní svět.

V redakci jsme hru zhodnotili jako opravdu skvělou a myslím si, že oprávněně. Podle gameplaye, který přikládám níže, můžete posoudit sami. Hra vypadá naprosto famózně, a to jak po grafické stránce, tak po stránce hratelnosti.