Zavřít reklamu

Spider-Man: V nové ukázce bojuje Miles Morales po boku Petera Parkera

Uhádnete, kdo bude ve hře jako první boss?

14. 10. 2020     Zdroj

Americký herní časopis Game Informer začal na veřejnost dávkovat exkluzivní obsah ke Spider-Man: Miles Morales. Započal tím měsíc dlouhé čekání na vydání hry, během kterého se máme postupně o očekávaném dobrodružství pavoučího nováčka dozvídat nové informace. V první uvolněné ukázce se můžete podívat na prvního bosse hry, známou tvář, kterou snadno poznají všichni, kdo hráli Spider-Mana z roku 2018.

Hratelnost se od prvního dílu očividně moc neliší, dokonce i Rhino používá stále stejné útoky. Prezentovaná část je ovšem zřejmě ještě součástí tutoriálu, ve kterém bude Miles pod ochrannými křídly Petera Parkera. Během souboje vidíme problikávat soubojové nápovědy, které hráče v ukázce navádějí k použití k jedné z Milesových unikátních schopností Venom Punch.

To, že se vývojáři drží prověřené formy, určitě není na škodu. Původní hra je jednou z nejlepších exkluzivit na Playstation 4, a my jsme ji v naší recenzi také náležitě ocenili. Rozšíření s novým hrdinou v hlavní roli ale přesto do soubojového systému přidává řadu Milesových odlišností. Kromě již zmíněné Venom Punch dokáže Morales produkovat elektřinu nebo se stát na chvíli neviditelným a likvidovat tak nepřátele ze zálohy.

Kromě ukázky ze hry se vývojáři z Insomniac podělili s magazínem o pěknou řádku fantasticky vypadajících screenshotů ze hry. Ty zachycují hru ve formě, ve které bude běžet na Playstation 5 a mimo jiné odhalují i přítomnost nových oblečků pro hlavního hrdinu. Na obrázky se mrkněte v galerii pod článkem.

Spider-Man: Miles Morales vychází 12. listopadu pro Playstation 5 a Playstation 4. Verzi pro PS5 si ale nebudete moci zahrát ještě týden po zakoupení, protože samotná konzole k nám dorazí až 19. listopadu.