Zavřít reklamu

Spider-Man Remastered: Peter Parker dostane nový obličej

Insomniac Games provedli pavoučímu muži menší kosmetický zákrok.

1. 10. 2020    

Spider-Man

Insomniac Games se konečně podělili o záběry z remasterovaného Spider-Mana na Playstation 5. Na remasteru si studio dává pořádně záležet, nejde o pouhou konverzi hry do vyššího rozlišení s detailnějšími texturami. Kromě technických změn Insomniac dokonce usoudil, že stojí za to přeobsadit herce, který původně Peteru Parkerovi propůjčil svou tvář. V nové verzi se tak pod maskou skrývá úplně nový obličej.

Remaster se chlubí řadou změn k lepšímu. Studio vytvořilo zcela nové modely, faceliftem prošly všechny postavy i prostředí New Yorku. Rozložením se však od původní hry město vůbec neliší. Hra bude využívat nových technologických možnosti Playstation 5 – nabídne režim ve 4K rozlišení při 60 snímcích za vteřinu, a díky bleskovému disku prakticky eliminuje načítací časy.

Spider-Man Remastered bude součástí ultimate edice spin-offu Spider-Man: Miles Morales. Vlastníci PS4 verze původní hry bohužel na upgrade zdarma nedosáhnou, stejně tak nebude možné si převést savy ze staré generace konzole. Spider-Man: Miles Morales vychází 19. listopadu na Playstation 5 a Playstation 4.