Zavřít reklamu

Spider-Man: Miles Morales odhaluje detaily o příběhu a odrazy světel v loužích

V připravované hře budem svědky vývoje Milese v zodpovědného hrdinu.

14. 8. 2020     Zdroj

Od playstationového Future of Gaming uběhl už měsíc a půl a my jsme se o tam ohlášeném Spider-Man: Miles Morales nedozvěděli nic moc nového. Nyní nám vývojáři alespoň házejí drobeček v podobě ujasnění detailů o příběhu hry a nového screenshotu, který ukazuje raytracované odrazy světla v harlemských loužích.

Milese po doskoku ozařují světla náklaďáku, odrážející se v loužích kolem hrdiny

Nová hra má být zasazena do doby jeden rok po událostech z jedničky. Miles tak není už úplný nováček, není však ale ještě úplně dospělým hrdinou. Jako takový se ocitá uprostřed střetu energetické korporace a kriminální organizace, vybavené pokročilými technologiemi. Ve hře budeme sledovat právě Milesovo dospívání do kompetentního hrdiny. Má jít o završení dějové linky z první hry. Kreativní ředitel Insomniac Games uvádí, že Miles se má důrazně odlišovat od Petera. Petrův Spider-Man je zrozen kvůli tragédii, zatímco Milesuv čerpá motivaci kvůli ochraně své rodiny.

Miles se bude od původního pavoučího může lišit i svými schopnostmi. K původním z předešlého dílu totiž přidává neviditelnost a schopnost generovat bioelektřinu. Vývojáři mluví i o upravených animacích a celkovém stylu pohybu. Milese od Petera tak od sebe rozeznáme na první pohled.

Hra s Milesem však nemá rozvíjet stejně rozsáhlý příběh jako její předchůdce. Rozsahem má jít o menší hru, kterou dohrajeme do deseti hodin. Plnohodnotná dvojka se prý taky už chystá. Spider-Man: Miles Morales vychází společně s Playstation 5 někdy na konci letošního roku.