Zavřít reklamu

Špičkovým fotbalovým manažerem v EA SPORTS FIFA MANAGER 13

Letošní FIFA MANAGER 13 přinese řadu nových prvků a funkcí, díky nimž se fanoušci stanou nejen špičkovými manažery, ale také skvělými týmovými kouči.

2. 6. 2012    

Společnost Electronic Arts oznámila, že EA SPORTS FIFA MANAGER 13 přinese řadu nových prvků a funkcí, díky nimž se fanoušci stanou špičkovými manažery i týmovými kouči. Hra vyjde v Česku a na Slovensku na podzim 2012.

FIFA MANAGER 13 přinese novou funkci Team Dynamics a hráči v roli týmových koučů povedou své svěřence k tomu, aby dbali na dobré vztahy se spoluhráči, respektovali jejich individualitu a pomáhali jim v dosahování osobních cílů. Jako kouč získáte přehled o hierarchii týmu, vzájemné nevraživosti, osobních sporech, ambicích a mnoha dalších faktorech. Nové osobní cíle nyní hrají významnou úlohu a váš tým bude proto úspěšný jen tehdy, bude-li mít ve svém středu lídry a všichni budou spolupracovat. Pomocí nových funkcí Team Matrix a Hierarchy Pyramid budete schopni rychle a snadno identifikovat hráče, kteří mají problém zapadnout do týmu a ovlivňují tak jeho dynamiku.

Jádrem FIFA MANAGER 13 je opět přestupový trh. Hráči nyní před přestupem do nového klubu zvažují více než 40 kritérií. Na nové položce Next Season Planner v rámci hlavní nabídky si můžete detailně naplánovat budoucnost vašeho týmu. Okamžitě zde uvidíte dopad zařazení nové potencionální posily do sestavy a budete moci vyzkoušet nové hráče.

Hra se posunula kupředu i v oblasti grafického zpracování. Grafika je nyní ve vysokém rozlišení, transparenty a vlajky v rukou fanoušků tvoří na stadiónech živou atmosféru a lidé na tribunách mají trika, šály či bundy v barvách oblíbeného týmu. Proměnou prošlo i zobrazení hry ve 3D či systém taktických a individuálních pokynů hráčům, který je nyní přímočařejší a umožňuje provádět detailnější taktické plány.

Úspěšná kampaň s názvem „Your Feature!“, která odstartovala v loňském roce, pokračuje i letos. Fanoušci série mohou přispět k vývoji hry svými příspěvky a hlasy na www.fifa-manager.com/13. V dosavadním hlasování byly do vývoje letošní edice FIFA MANAGER 13 vybrány mj. funkce „Regional Talent Scouts“, „Buy-back Options“ a „Shooting Stars During The Season“. Další ankety se uskuteční v následujících týdnech.

FIFA MANAGER 13 vyvíjí pod značkou EA SPORTS studio Bright Future v německém Kolíně nad Rýnem. Ve verzi pro PC vyjde na podzim 2012.