Zavřít reklamu

Sony začne oznamovat hry už před E3

Sony se rozhodla, že některé hry ukáže ještě před samotnou konferencí. Co to asi bude?

5. 6. 2018     Zdroj

Přesně za týden v úterý to bude krušné pro ty, kteří mají rádi herní konference. Společnost Sony ji má tradičně v úterý ve 3 hodiny ráno a hodlá na ní ukázat ty nejnovější hry ze své produkce. Jak je ale v poslední době zvykem, tak spousta věcí je odhalena ještě před samotnou konferencí a zdá se, že Sony tento trend bude chtít dodržet.

Již během tohoto týdne nám budou servírovány novinky. Již zítra, tedy ve středu se údajně dočkáme odhalení nové hry, která má být připravována pro PlayStation VR. Následně ve čtvrtek bude odhalena velká fisrt-party hra. To znamená, že jde o jednu z těch, kterou pro Sony připravuje jedno z jejích studií. Předpokládá se však, že jde o Days Gone. Dočkáme se tak detailů a data vydání.

Letošní E3 toho nabídne ze strany Sony opravdu hodně

V pátek bude asi pro většinu hráčů ten největší svátek. Společnost má v plánu odhalit zcela novou hru pro PlayStation 4. Tady se vůbec netuší, o co půjde. Zřejmě se dočkáme malého teaseru, který nás naláká na E3. V sobotu bude odhalena další nová hra pro PlayStation VR. Neděle pak bude patřit menším hrám pro PlayStation VR. Zbytek pak Sony odhalí na samotné konferenci v úterý ráno.

Na úterní konferenci se očekávají detaily o Ghost of Tsushima, The Last of Us Part II, Marvel’s Spider-Man a Death Stranding. Všechny tyto hry by se měly dočkat minimálně předpokládaného data vydání, a hlavně uvidíme gameplay. Sony chystá i pár novinek a hodně se spekuluje o nové hře od From Software.