Zavřít reklamu

Sony oznámilo Tetris Effect pro VR

Sony oznámilo slíbenou hru pro PlayStation VR. Jedná se o Tetris Effect.

7. 6. 2018     Zdroj

Jak Sony slíbila, tak udělala. Během tohoto týdne nás čekají ještě další oznámení nových her z této stáje a včera byla oznámena první vlaštovka. Jedná se o hru Tetris Effect. Jak bylo již avizováno předem, tak se jedná o hru po PlayStation VR, což ve spojení s Tetrisem zní opravdu šíleně. Nicméně se můžeme podívat na přiloženém videu o co vlastně ve hře půjde.

Tetris Effect je připravován na letošní podzim, přičemž vyjde exkluzivně pro PlayStation VR. Za hrou stojí Tetsuya Mizuguchi, který má na svědomí například Lumines, Rex Infinite či Child of Eden. To by mělo být znamenitou zárukou kvality. Uvidíme, jak se mu podaří tuto klasiku převést do VR podoby. Ostatně dle posledních informací by se měl na E3 od Sony objevit také Bioshock Resurgence, který má mít rovněž podporu PlayStation VR.

Tetris v nevídané podobě

Během tohoto týdne bychom se ještě měli dozvědět novinky o několika hrách. Na dnešek je přichystáno bližší odhalení jedné z hlavních her, zřejmě má jít o bližší detaily ke hře Days Gone. Ostatně Sony potvrdila, že přímo v rámci konference se jí nebude příliš věnovat. Větší prostor mají dostat Death Stranding, Ghost of Tsushima, Spider-Man a The Last of Us Part II.

Během zítřka nás pak čeká oznámení zcela nové hry pro PlayStation 4. To by mělo být největším odhalením před samotnou E3 ze strany Sony a v sobotu pak bude opět oznámena jedna větší hra pro PlayStation VR. Toto zařízení se pak dočká oznámení dalších her i v neděli, to by však mělo jít jen o menší kousky.