Zavřít reklamu

Sony ohromila s The Last of Us Part 2

Naughty Dog fascinovalo oznámením The Last of Us Part 2, které vyjde v roce 2018.

5. 12. 2016    

Vrcholem celé konference Sony na PlayStation Experience byla jednoznačně prezentace a uvedení hry The Last of Us Part 2. Pár drbů ohledně oznámení druhého dílu se šířilo, ale příliš se jim nedávalo za pravdu. Vše se ale stalo skutečností. Pochopitelně hra je teprve v prvotní fázi vývoje, a tak byl vypuštěn jen oznamovací trailer.

Naughty Dog i přes svou zaneprázdněnost s Uncharted: The Lost Legacy neváhají a pouštějí se do dalšího dějství tohoto postapokalyptického hitu. Hlavní roli si tentokrát střihne Ellie, které je nyní 19 let. V traileru se mihne také Joel.

Neil Druckmann potvrzuje, že tentokrát bude hlavním motivem hry pomsta. Více o příběhu se dozvíme později, hra je zatím plánována na rok 2018.

Poslední známou informací o hře je, že na ní nepracuje Bruce Straley, který se značně podílel na prvním díle, a také na Uncharted 4. Ten se však má po delší dovolené opět připojit k Naughty Dog, avšak ke zcela novému projektu, kterým se studio začne zabývat poté co dokončí Uncharted: The Lost Legacy.