Zavřít reklamu

Sony letos neplánuje PlayStation Experience

PlayStation Experience letos neproběhne. Sony pro to má své důvody.

1. 10. 2018     Zdroj

Playstation

Minulé roky společnost Sony překvapila tím, že se konala v závěru roku akce PlayStation Experience. Šlo o vlastní konferenci, která nabídla novinky ohledně značky PlayStation. Ať už se jednalo o nová oznámení či potvrzení informací u již známých titulů. Minulý rok však byla akce výrazně slabší a letos se společnost Sony rozhodla ji vynechat úplně.

Sony letos svou tradiční akci vynechá

Důvody jsou celkem prosté. Sony potvrzuje, že by nebylo příliš co ukazovat a zcela evidentně se spousta studií zaměřuje na příchod další generace a není nutné zatím předvádět nic bližšího. Pro fanoušky je to ale určitě zklamání, neboť se počítalo s tím, že má firma nějaké exkluzivity ještě v záloze.

Příští rok by však neměl být nijak chudým. Zatím asi nejvíce zamrzí absence záběrů a nových informací ohledně titulu Medievil, který byl oznámen právě na minulém ročníku před rokem, a následně už jsme o něm neslyšeli.

Je tu však varianta, že nám toho Sony ještě spoustu představí na Paris Games Week, kde by měly být prezentovány tituly jako Dreams či Days Gone. Akce proběhne mezi 26.-30. říjnem.Pochopitelně jsou tu stále velké exkluzivity o nichž už víme, a to Ghost of Tsushima, Death Stranding či The Last of Us Part II. Snad se nakonec dočkáme i toho Medievila.