Zavřít reklamu

Slightly Mad představuje simulátor C.A.R.S.

Po delší době se k hráčům konečně dostali první informace o připravované, komunitou vyvíjeném závodním simulátoru C.A.R.S., tedy Community Assisted Race Simulator. Jeho největší síla bude spočívat, jak jste nejspíš sami uhodli v tom, že již od rané fáze vývoje, v níž se hra právě teď nachází se hráči budou moci peněžně i nápady zapojit […]

18. 7. 2011    

Po delší době se k hráčům konečně dostali první informace o připravované, komunitou vyvíjeném závodním simulátoru C.A.R.S., tedy Community Assisted Race Simulator.

Jeho největší síla bude spočívat, jak jste nejspíš sami uhodli v tom, že již od rané fáze vývoje, v níž se hra právě teď nachází se hráči budou moci peněžně i nápady zapojit do celého vývoje jako investoři. Úroveň podílení se na C.A.R.S. však samozřejmě ovlivní výše vkladu. Začít lze již na 5 dolarech, ale takzvaným zlatým členem se všemi výhodami se stanete až po přispění částky čítající dolarů alespoň tisíc.

Všichni investeři bez vyjímek však budou mít přístup k nejnovějším buildům hry, avšak pouze zlatí členové se dostanou ke zdrojovému kódu, či jednáním o další budoucnosti a směru značky se samotným vedením projektu.

Samotné C.A.R.S. by mělo využívat engine úspěšně použitý na Shift 2: Unleashed, přičemž podporu dostane i nejnovější DirectX 11. Těšit se také můžeme na postupné zakonponování licencovaného obsahu včetně tratí a závodních aut. Prozatím si můžete prohlédnout alespoň první obrázek ze hry.