Zavřít reklamu

Sledujte nový trailer z Cyberpunk 2077. Oznámen byl i anime seriál Cyberpunk: Edgerunners

Sledujte celou řadu novinek ze světa Cyberpunku.

25. 6. 2020     Zdroj

Cyberpunk 2077

Dnes v podvečer jsme se dočkali akce Night City Wire, která přinesla velké množství novinek k Cyberpunku 2077. Mimo jiné jsme mohli sledovat nový trailer, nové gameplay záběry a v neposlední řadě byl představen anime seriál Cyberpunk: Edgerunners.

Začneme novým trailerem, který se nazývá „The Gig“. Šéf designér questů Pawel Sasko prozradil, že se odehrává ze začátku příběhu, přesněji už v prologu. Hlavní hrdina V má za úkol získat „čip nesmrtelnosti“ a samozřejmě to nebude vůbec jednoduché. Na trailer se určitě doporučujeme podívat, protože vypadá perfektně, ostatně jako všechna předchozí videa z Cyberpunku 2077.

Jedním z hlavních témat tohoto dílu Night City Wire bylo odhalení funkce Braindance, neboli jednoduše BD. Pomocí Braindance se může hráč dostat do vzpomínek počítačem ovládaných postav. Vzpomínky se dají sledovat z první nebo třetí osoby. Braindance hráči využijí například k hledání stop a nápověd, které je můžou posunout v úkolech. Vývojáři z CD Projekt RED také prozradili několik nových informací o oblasti s názvem Badlands, která obklopuje Night City. Badlands má být hodně otevřený svět, kde se hráči mají doslova vyblbnout. Hra v této oblasti nabídne i určitou formu sandboxu. Tým měl z velké části brát inspiraci z Mad Maxe, což může být hodně zajímavé.

Největší překvapení dnešní akce bylo však pravděpodobně odhalení anime seriálu Cyberpunk: Edgerunners. Nejedná se přitom o žádný miniseriál, který doprovodí hru, ale plnohodnotné anime s několika řadami. Anime bude tvořit studio Trigger a vydání bychom se měli dočkat v roce 2022 na Netflixu. Odehrávat se bude ve stejném světě jako Cyberpunk 2077, uvidíme však nové postavy i úplně nový příběh.