Zavřít reklamu

Skrze Amazon byla odhalena závodní hra Ride 3

Závodní série Ride se vrátí. Amazon odhalil, že náš čeká titul Ride 3.

14. 5. 2018    

Milestone je studio, které se nemůže pyšnit vyloženě špičkovými tituly, ale v rámci závodního žánru dokáží ročně vyprodukovat několik titulů. Nemají problém s tvorbou WRC, motorek či klasických závodů vozidel. Pokud jde o motorky, tak těmi disponuje série Ride.

Opět zcela „náhodný únik“

Amazon nyní odhalil (opět zcela „omylem“), že se pracuje na třetím díle. Ride 3 tedy dorazí nejspíše v tomto roce a díky popisu už víme i některé skutečnosti. K dispozici bude přes 230 motorek v 7 kategoriích, 30 různých výrobců a 30 různých tratí. Velkou výhodou této série je fakt, že v tuto chvíli není nabízena adekvátní konkurence, která by dokázala na trhu vyplnit díru. Rozhodně se neočekává, že by se v blízké době objevil také nějaký podobný titul.

Hra by měla běžet na čtvrté generaci Unreal enginu. Motocykly půjde upravovat skrze 500 doplňků. Rovněž je slíbena velmi slušivá grafická stránka a výborné ozvučení. Ride 3 zřejmě mělo být jedním z překvapení pro letošní E3, ale jak se zdá, tak většinu odhalení se podaří zveřejnit již předem.

Zatím není jasné, zda dorazí PC verze, ale Amazon potvrdil, že hra vyjde pro PlayStation 4 a Xbox One. Teď jen doufejme, že z hlediska nějakých překvapení na E3 ještě zůstanou některé hry utajeny až na samotné konference.

Zdroj: jeuxvideo.com