Zavřít reklamu

Šikovný akumulátorový vysavač TROUVER POWER 12 můžete s tímto slevovým kódem získat za bezkonkurenční cenu

Komerční sdělení

17. 8. 2021    

I úklid může být příjemnou záležitostí – stačí jej jen provádět s vybavením, které dává z hlediska funkčnosti smysl. Přesně tak lze charakterizovat i nový akumulátorový vysavač TROUVER POWER 12, který vyniká jak svými vlastnostmi, tak nyní díky slevovému kódu POWER12VAC43 i cenou. Pojďme si jej nyní představit blíže.

Vysavač TROUVER POWER 12 se může pyšnit velmi výkonným motorem disponujícím až 125 000 otáčkami za minutu a sacím výkonem 150 AW. Jeho dalším obřím benefitem je pak jeho filtrační systém vzduchu, díky kterému je schopen při vysávání vyfiltrovat na 99,88 % prachových částic a ze sebe tedy vypouští de facto takřka 100% čistý vzduch. Dalším jeho velkým pozitivem je pak dlouhá výdrž na jedno nabití – na to totiž vydrží až 60 minut vysávání, díky čemuž s ním zvládnete vyluxovat i větší byty či domy. Obávat se nemusíte ani jeho hmotnosti – váží totiž pouze 1,45 kilogramů, díky čemuž jej tak není problém kamkoliv přenést. Díky své nízké hmotnosti je totiž snadno ovladatelný i jednou rukou. Zde však skvělé vlastnosti vysavače nekončí. Těšit se u něj můžete třeba i na barevný displej zobrazující informace o stavu nabití akumulátoru, případných potížích při vysávání či celé řadě dalších věcí. Třešničkou na pomyslném dortu je pak to, že k němu dostanete tři nástavce pro čištění nejrůznějších povrchů, takže byste si s ním měli poradit s takřka jakýmikoliv nečistotami.

Pokud se vám vysavač zamlouvá, v rámci “early-bird” akce platící do konce srpna jej lze sehnat za 199,99 dolarů. Prvních 30 z vás jej pak může se slevovým kódem POWER12VAC43 koupit dokonce za 189,99 dolarů. Vysavač vám navíc bude zaslán z evropského skladu, díky čemuž byste na něj měli čekat velmi krátkou dobu.


youpinlab si vyhrazuje veškerá práva k výkladu výše uvedených produktů. Další informace najdete na www.youpinlab.com.