Zavřít reklamu

Seznamte se s POCO M3 Pro: 5G, parádní výdrž baterie i kvalitní fotoaparát

Smartphony z dílny výrobce POCO se těší ve světě čím dál větší oblibě. Vzhledem k tomu, jak zajímavý poměr cena/výkon nabízí se však této skutečnosti nelze vůbec divit. Skvělým příkladem je ostatně i čerstvě odhalený POCO M3 Pro 5G, který právě vynikající poměr ceny a výkonu nabízí. A právě ten si můžete nyní zakoupit s […]

20. 5. 2021    

Smartphony z dílny výrobce POCO se těší ve světě čím dál větší oblibě. Vzhledem k tomu, jak zajímavý poměr cena/výkon nabízí se však této skutečnosti nelze vůbec divit. Skvělým příkladem je ostatně i čerstvě odhalený POCO M3 Pro 5G, který právě vynikající poměr ceny a výkonu nabízí. A právě ten si můžete nyní zakoupit s příjemnou slevou.

Jestli něčím dokáže telefon kromě ceny, která je $169 či $189, zaujmout, je to rozhodně jeho displej. Jedná se totiž konkrétně o 6,5” FHD+ DotDisplay s obnovovací frekvencí 90 Hz, díky čemuž se tak bude obsah na něm zobrazovaný při pohybu zobrazovat velmi plynule – tedy alespoň v porovnání se 60Hz displeji, které se u smartphonů používají standardně. Díky DotDisplayi by pak měl vypadat obraz lépe než kdykoliv předtím.

Dalším plusem novinke je její 5000 mAh baterie, která zajistí uživatelům dva dny střídmějšího používání, což je rovněž velmi slušné. Samozřejmostí je pak podpora 18W nabíjení či přibalení 22,5W nabíječky, kterou bude možné využít jak k nabíjení telefonu, tak i jakékoliv jiné kompatibilní elektroniky. Velmi zajímavě se jeví i 48MPx trojitý fotoaparát s umělou inteligencí, který dle slov výrobce dokáže vyfotit prakticky cokoliv extrémně kvalitně a především pak jednoduše. Umělá inteligence ve fotoaparátu totiž udělá spoustu práce za vás – stačit vám tedy bude de facto jen zmáčknout spoušť a pak už se jen těšit z přenádherných fotek – a to klidně i v režimu makro.

Přestože je telefon velmi levný, nabízí podporu těch nejžhavějších technologií dnešní doby v čele s 5G, které se těší čím dál větší oblibě. Počítat u něj tedy můžete s extrémně rychlým internetovým připojením – tedy alespoň na místech, která jsou 5G sítěmi pokryta. Pokud by vás pak zajímalo, v jakých barevných variatnách telefon je, získat jej můžete v černé, modré či žluté – všechny pak v pouhých 190 gramech. Zkrátka a dobře, kousky jsou to opravdu lákavé.

Slevový kód

Běžná cena telefonu POCO M3 Pro je $169 v nižší verzi a $189 ve vyšší verzi. Se slevovým kódem 10M3PRO však můžete na obou variantách ušetřit $10. Pokud se tedy na jeho nákup chystáte, určitě na použití kódu nezapomeňte.

[lsacopy2clip]10M3PRO[/lsacopy2clip]

POCO M3 Pro můžete zakoupit zde