Zavřít reklamu

Seznamte se s HIVE Podsie 3: Prvotřídní bezdrátová sluchátka s bezkonkurenční výdrží baterie

Komerční sdělení

27. 8. 2022    

Komerční sdělení: Hledáte vhodná bezdrátová sluchátka, která vás mimo prvotřídního zvuku potěší i bezkonkurenční výdrží baterie? Pokud ano, pak by vaší pozornosti rozhodně neměl uniknout model Niceboy HIVE Podsie 3! Tato sluchátka jsou totiž vybavena řadou skvělých funkcí, s jejíž pomocí je jejich používání maximálně přívětivé. Pojďme si na ně proto společně posvítit.

HIVE Podsie 3

Jak už jsme zmínili výše, samozřejmě hlavní dominantou HIVE Podsie 3 je křišťálově čistý zvuk, o nějž se stará pár 8mm měničů. Ty jdou ostatně ruku v ruce s pokročilou technologií Bluetooth 5.1, zajišťující stabilní přenos zvuku bez jakýchkoliv výpadků, a podporou oblíbeného kodeku AAC, s jehož pomocí se hudba mezi sluchátky a telefonem přenáší v maximální kvalitě. V případě bezdrátových sluchátek hraje zcela zásadní roli i výdrž baterie. HIVE Podsie 3 nabízejí na jedno nabití 9,5 hodin přehrávání či telefonování, což lze navíc v okamžiku rozšířit s využitím nabíjecího pouzdra na celkově až 35 hodin! A aby toho nebylo málo, tak nechybí ani bleskurychlé nabíjení. Pokud se vám sluchátka vybijí, stačí je na 5 minut vložit do nabíjecího pouzdra, čímž získáte energii na hodiny a půl poslechu hudby.

S ohledem na baterii jistojistě potěší i přítomnost standardního USB-C konektoru pro nabití pouzdra. Dokonce ani nechybí odolnost vůči prachu a vodě dle stupně krytí IP54 či podpora hlasových asistentů, mezi nimiž samozřejmě nechybí ani Siri. Ostatně díky tomu můžete váš iPhone ovládat pouze prostřednictvím hlasu, aniž byste jej vůbec museli vytahovat, případně lze využít systém jednoduchého ovládání prostřednictvím tlačítek. Sluchátkům na druhou stranu nechybí ani mikrofony s technologií potlačení okolního šumu pro bezproblémové hovory či ovládání zmiňovaného hlasového asistenta.

Aby toho nebylo málo, tak sluchátka dokonce mají svou vlastní mobilní aplikaci Niceboy ION, která znatelně rozšiřuje jejich možnosti a zpříjemňuje celkové používání. V rámci této appky si totiž můžete prohlédnout jejich status, například z hlediska stavu nabití jednotlivých sluchátek, nastavit si ekvalizér dle vlastních potřeb a preferencí, nebo je dokonce vyhledat a okamžitě na mapě vidět jejich polohu. To nejlepší na tom je, že Niceboy HIVE Podsie 3 zakoupíte za pouhopouhých 1199 Kč!

Sluchátka HIVE Podsie 3 zakoupíte za 1199 Kč zde

Komentáře nejsou povoleny.