Zavřít reklamu

Seznamte se: naši spojenci ve Far Cry 5

Pojďme si společně představit naše spojence ve Far Cry 5!

9. 2. 2018    

Ubisoft zveřejnil celkem 7 videí představujících naše spojence v boji proti fanatické náboženské sektě situované do fiktivní oblasti Hope County v Montaně. Ve Far Cry 5 během boje budeme mít možnost si „najmout“ pomocníka, přičemž každý vyniká jinými vlastnostmi. Pojďme si je teď všechny hezky postupně představit:

Hurk Drubman JR.

Místní maník, který je tak trochu šílený. Bez svého RPG a piva snad ani nejde spát, o vtipné hlášky jistě nebude nouze. Mezi jeho schopnosti patří dokonalá přesnost s raketometem, a to jak na pozemní vozidla, tak i na vrtulníky. Navíc jeho vystřelené hlavice jsou ničivější než obvykle

Grace Armstrong

Grace okoukala speciální taktiky odstřelování ještě když působila pro armádu v Afghánistánu. Téměř nikdy nemine a troufne si chladnokrevně dát headshot i pilotovi vrtulníku. Navíc když se ozve výstřel z její pušky, nepřátelé dávají nohy na ramena, stávají se tak snadnými cíli.

Boomer

Boomer je nás čtyřnohý kamarád, který nám může pomoci i v boji. Občas donese od nepřátel zbraň či označuje nepřátele v blízkosti.

Adelaine Drubman

Matka Hurka, a hlavně silná nezávislá žena s velkými zkušenostmi s létáním. Při každém jejím zavolání začne nebe křižovat její stylový vrtulník s obrovskou hordou munice

Jess Black

Zdá se, že Jess je opravdu vychována drsnou Montanskou krajinou. Rozumí divokým zvířatům a ta ji berou za svou vlastní, to znamená, že třeba medvěd na ni jen tak nezaútočí. Její obrovskou výhodou jsou tiché a mrštné pohyby, pro nepřátele je tak hůře zpozorovatelná.

Nick Rye

Nick je typický syn Montany. Rovněž zkušený pilot a budoucí otec, ovšem puška mu také není cizí. Se svým hydroplánem tvoří dokonalý pár, takže pokud zrovna budete potřebovat prošpikovat pár nepřátel olovem nebo jen odpálit několik vozidel, s Nickem nebudete mít problém tento plán realizovat.

Sharky Boshaw

Sharky je tak trochu jiný, jelikož mu není cizí amatérská pyrotechnika, zápalné náboje či plamenomet, je vždy dobré se držet trochu stranou.

Pomalu začíná tradiční masáž Ubisoftu pomocí trailerů a nekonečného toku informací. My se každopádně nesmírně těšíme na boj v drsné americké fauně a flóře.

Far Cry 5 vychází 27. března pro PS4, XONE a PC.