Zavřít reklamu

Sex v Cyberpunku 2077? Žádný problém

O žhavé scény nouze nebude.

27. 6. 2019     Zdroj

Cyberpunk

Jestli něco hráči na sérii Zaklínač potají milují, jsou to bezesporu milostné scény s lehkými děvami či hlavními aktérkami příběhu, kterých se Geralt rozhodně nebojí. Vývojářům z CD Projekt Red se totiž podařily ztvárnit skutečně špičkově. Není se tak čemu divit, že se je rozhodli přenést i do Cyberpunku, kde mají být ještě o poznání kvalitnější. 

O milostných scénách se rozpovídal designér CD Projektu Red, Pawel Saske. Ten prozradil, že bychom v nich měli mít daleko více možností než v Zaklínači, který byl svým způsobem omezený sexem na jednu noc či sexem víceméně náhodným s hlavními aktérkami. V případě Cyberpunku se však můžeme těšit například na tvorbu dlouhodobějších vztahů s NPC, se kterými budeme moci milostné chvíle prožívat naplno a především pak dlouhodobě. Samozřejmostí však budou i úlety na jednu noc. Poměrně zajímavé je i to, že by si měl mít hráč možnost vybrat, s kým vlastně spát chce – tedy zda mužem, ženou či snad jinou entitou. 

Není pochyb o tom, že bude hra skutečně velmi zajímavá po všech směrech, jelikož její tvůrci myslí opravdu na vše. Otázkou však je, zda budou všechny skutečně tak kvalitní jak valná většina z nás očekává, či zda se bude jednat spíše o “pelmel” všeho možného dohromady, což ve výsledku ani neoceníme. Jasno v tom však budeme stejně mít nejdříve 16. dubna 2020, kdy hra vychází na PC, PS 4 a Xbox One.