Zavřít reklamu

Serious Sam se nám konečně vrátil z dovolené

Čekání je u konce. Vývojáři z Croteamu oficiálně oznámili přibližné datum dlouho očekávané skutečné řežby Serious Sam 3: BFE. Na západě kolují zvěsti, že tajemná zkratka BFE znamená: The Before First Encounter, což by dokonce souhlasilo i s faktem, že se tahle hra odehrává před prvním dílem. Ocitneme se tedy přímo uprostřed válečné vřavy na […]

4. 3. 2011    

Čekání je u konce. Vývojáři z Croteamu oficiálně oznámili přibližné datum dlouho očekávané skutečné řežby Serious Sam 3: BFE. Na západě kolují zvěsti, že tajemná zkratka BFE znamená: The Before First Encounter, což by dokonce souhlasilo i s faktem, že se tahle hra odehrává před prvním dílem. Ocitneme se tedy přímo uprostřed válečné vřavy na Zemi, a to rovnou do závěrečného boje proti Mentalovým legiím monster a žoldáků.

Tohle všechno se odehrává během 22. století v Egyptě, kde se díky obrovské invazi hroutí starověké chrámy a rozpadají celá města. Můžeme očekávat starší, ale renovované verze našich oblíbených protivníků v čele se samotným hlavním záporákem Mentalem. Během chaotického boje budete bojovat i po boku speciálních jednotek, které používají vylepšená vozidla, helikoptéry, zbraně i výstroj.

Hra nabízí zuřivý arkádový styl akce, což je vizitka celé série Serious Sam. Držet pouze spoušť zbraně a snažit se zpustošit co nejvíce nepřátel, kteří přicházejí v nekončících náporech různých útočníků. Nebo-li prostě po všem, co se hýbe a to bez dalších zbytečných okolků. Nejzákeřnější budou určitě nové jednotky. Mezi nový prapor Mentalových hrůzostrašných přisluhovačů patří strašlivě dunící Scrapjack a ohromný Khnum. K nim se připojí staří známý bezhlavý Kamikaze, legendární Gnaarové i Sirianští Werebullové.

Ve hře využijete i zcela nové seriozní bitevní souboje. Například, když vás horda nepřátel zažene do kouta bez možnosti úniku. Použijete na ně jeden z nabídky inovačních šarvátkových útoků. Tím zlikvidujete velké množství nepřátelských příšer, velice násilným způsobem.

Pokud jde o hru pro více hráčů, kampaň bude hratelná až pro 16 hráčů nebo si můžete vyzkoušet nějaký multiplayerový mód jako Deathmatch či Lov Bestií. Užijete si spousty zábavy, srandy a hlavně nikdy nekončící akci. Serious Sam 3: BFE vyjde letos v létě na PC a konzole.