Zavřít reklamu

Seriálového Zaklínače si nakonec zahraje hvězda filmu Man of Steel

Potvrzeno! Henry Cavill si zahraje zaklínače Geralta v chystaném seriálu od Netflixu.

5. 9. 2018     Zdroj

Henry Cavill se před časem nechal slyšet, že by si rád střihl roli Geralta v připravovaném seriálu o Zaklínači Geraltovi. Sám tvrdí, že je velkým fanouškem ságy. Údajně přečetl všechny knihy o tomto hrdinovi a rovněž prý několikrát dohrál třetí díl.

Henry Cavill je Geraltem

V tuto chvíli je již potvrzeno, že Cavillovo prohlášení o jeho zájmu nebylo zbytečné. Dle potvrzení samotného herce a Netflixu se společně dohodli. Geralta tedy zosobní Henry Cavill, kterého můžeme znát z DC filmů, kde ztvárnil Supermana. Aktuálně se také prohání na plátnech kin, jako agent Walker v Mission Impossible: Fallout.

Zatím je však zarážející, že Cavill je jediným potvrzeným hercem, byť tím hlavním. Fanoušci však nadšeně vyhlížejí další novinky, které příliš nepřichází. Víme, že producentkou je Lauren Schmidt Hissrich, která také píše se spoluautory scénář. Epizod má být 8, přičemž první 4 natočí Alik Sakharov. Ten má velké zkušenosti s režírováním ze seriálu Hra o trůny. Další čtyři epizody pak natočí Charlotte Brändström a Álex García López.

Fanoušci už stihli vytvořit podobu, jak by mohl Cavill v této roli vypadat. Nejedná se o oficiální fotku. Zatím není stanoveno datum vydání, jen víme, že se se seriálem počítá na rok 2020. Stojí za ním internetový gigant Netflix, nemusíme se tedy bát rozpočtu. Doufejme, že seriál bude minimálně ze tří čtvrtin tak kvalitní, jako videohry, které tuto ságu opravdu proslavily ve velkém.