Zavřít reklamu

Seriál God of War se zatím neplánuje, navzdory spekulacím

Hlavní tvůrce hry God of War vyvrací spekulace o chystaném seriálu.

11. 7. 2018     Zdroj

Na internetu se vyrojily spekulace o tom, že se chystá seriál na motivy velmi populární akční hry God of War. Většina hráčů by určitě byla ráda, kdyby se mohla setkat s hrdiny Kratosem a jeho synem Atreem i jinak než skrze videoherní zpracování. Jak ale nyní bylo potvrzeno, tak na seriálu se v tuto chvíli opravdu nepracuje.

Že by jednou na Netflixu?

Údajně měl za projektem stát internetový streamovací gigant Netflix. Ostatně dávalo by to smysl, jelikož Netflix nyní nemá problém zafinancovat spousty projektů a mezi nimi najdeme i seriálové zpracování Zaklínače, na kterém se již pár měsíců pracuje.

Sám Cory Barlog, který byl režisérem hry, ale potvrdil, že nic takového na cestě není. Ačkoliv sám dodává, že se této myšlence nebrání a rád by viděl případný seriál. Rovněž také řekl, že Netflix by v tomto případě byl zajímavou volbou, takže tato varianta do budoucna není zcela vyloučena. Otázkou zůstává, jak dobrý by takový seriál byl.

Víme totiž, že většina filmových či seriálových adaptací, které byly založené na videoherní předloze, nebyla příliš dobrých. Až na pár výjimek, jinak šlo povětšinou o solidní braky. Doufejme tedy, že si seriálový Zaklínač neuřízne ostudu. Jeho epizody jsou plánovány na rok 2019, přičemž zatím neznáme ani herecké obsazení, a to by mohlo být klíčové. Většina fanoušků stále doufá, že se role Geralta zhostí Mads Mikkelsen.

Sony Santa Monica již nyní rozjíždí práce na dalším God of War a studio potvrdilo, že pro letošní díl již neplánuje další rozšíření. Jak dodal Cory Barlog, co jsme potřebovali, tak bylo prozatím odvyprávěno.