Zavřít reklamu

S tímto slevovým kódem získáte skvělý reproduktor JBL GO 3 o 25 % levněji

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali nedělní slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká skvělého přenosného reproduktoru JBL GO 3, který můžete získat s exkluzivní slevou 25 %. Stačí pro ní do pole pro slevový kód zadat kód smgo3. Ačkoliv […]

28. 2. 2021    

Komerční sdělení: Ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost jsme si pro vás stejně jako v minulých týdnech nachystali nedělní slevovou akci, díky které můžete výrazně ušetřit. Tentokrát se sleva týká skvělého přenosného reproduktoru JBL GO 3, který můžete získat s exkluzivní slevou 25 %. Stačí pro ní do pole pro slevový kód zadat kód smgo3.

Ačkoliv je repráček JBL GO 3 drobný, má rozhodně co nabídnout. Mezi jeho hlavní zbraně patří originální zvuk JBL Pro Sound, ultra-přenosný design, voděodolnost a prachodolnost podle IP67, 5 hodin přehrávání hudby a samozřejmě jeho celkové zpracování vynikající krásnými zářivými barvami, ze kterých si vybere zcela určitě každý. Třešničkou na dortu je pak parádní cena, která je díky našemu slevovému kódu ještě lákavější.

Běžná cena reproduktoru JBL GO 3 je 1090 Kč, díky slevovému kódu smgo3 jej však můžete získat se slevou 25 %, tedy za krásných 818 Kč. Akce se vztahuje na varianty Black, Blue, Blue Coral, Pink, Red a White.