Zavřít reklamu

Remedy odhalí svůj další titul na E3

Autoři populární hry Alan Wake už brzy odhalí svůj další projekt.

1. 5. 2018    

Alan Wake

Studio Remedy je známé svou tvorbou při exkluzivním partnerství se značkou Xbox. Aktuálně vyvíjí novou hru, která by neměla být nijak svázána s Microsoftem. Nový titul má zatím kódové označení Project 7 (P7). Zatím není vůbec jasné o co se jedná. Vývojáři nevypustili ani střípek informací.

Remedy ukončilo své partnerství se společností Microsoft a hodlají po dlouhých letech zasáhnout i konkurenční platformu PlayStation. Počítá se s vydáním i na PC, přičemž vydavatelem bude 505 Games. Právě tento vydavatel potvrdil, že na letošní E3 hru uvidíme a bude zde prvně prezentována. Uvidíme tedy, co mají dlouhé roky Sam Lake a jeho studio za lubem.

S největší pravděpodobností půjde opět o akční titul z pohledu třetí osoby, který by se měl v mnohém podobat svým předchůdcům. Jelikož se nejedná o exkluzivní titul, tak nelze počítat s pokračováním Alana Wakea ani Quantum Break. To by musel držitel práv Microsoft, udělit velkou výjimku a s tím nemůžeme příliš počítat.

Nový titul Remedy má vyjít v roce 2019. Odhalení se dočkáme na některé z velkých herních konferencí v rámci E3. S největší pravděpodobností by se tak mělo stát na Xbox konferenci. Už jen proto, že vztah s Microsoftem byl v posledních letech velmi intenzivní a dle Sama Lakea i velmi dobrý.

Zdroj: VG247.com