Zavřít reklamu

Remake první Mafie se bohužel odkládá

Máme pro vás špatnou zprávu.

7. 7. 2020    

Mafia Definitive Edition

Pokud se řadíte mezi natěšené fanoušky na remake první Mafie, jehož vydání bylo přislíbeno na konec letních prázdnin, máme pro vás zprávu, která vás absolutně nepotěší. Vývojáři z Hangar se totiž před malou chvílí odhodlali k oznámení odkladu vydání a to z 28. srpna až na 25. září. Na titul si tak budeme muset počkat o měsíc déle. 

Důvodem odkladu je podle oficiální tiskové zprávy studia celosvětová pandemie koronaviru, která výrazně zkomplikovala dokončení hry. Než aby studio vydalo nedodělaný paskvil se proto raději rozhodlo o oddálení vydání, čímž získá navíc potřebný čas ke zdárnému dokončení. Za pochopení hráčům vývojáři samozřejmě děkují a slibují jim, že už 22. července jim ukáží první gameplay záběry. 

Doufejme, že je dnešní odložení zároveň posledním odkladem vydání hry. Mnozí z nás totiž do ní už stihli vložit své peníze s vidinou brzkého hraní a rozhodně proto nechtějí vidět další a další odklady, jako tomu je například u Cyberpunku 2077. Snad se tedy podobného scénáře nedočkáme i nyní.