Zavřít reklamu

Red Dead Redemption 2 se vyvíjí již 8 let

Autoři se rozhodli po dlouhém mlčení konečně promluvit o detailech hry.

7. 5. 2018    

Rockstar je těžce tajnůstkářské studio. Jen málo informací vypouští předem, a to bude i hlavní důvod, proč o novém GTA zatím nic nevíme. Co je však nyní důležitější, tak to je pokračování vynikajícího Red Dead Redemption 2. Autoři se rozhodli po dlouhém mlčení konečně promluvit o detailech ze hry. Web Jeuxactu měl navíc to štěstí, že mohl tvůrce i vyzpovídat. Díky tomu víme některé nové skutečnosti.

Na E3 se dozvíme více

V průběhu června se dočkáme odhalení jednotlivých edic hry. Evidentně jich tedy bude k mání více a odhalení přijde zřejmě během největšího herního svátku, tedy E3. Dle spekulací se mluví o tom, že jedna edice bude mít speciální digitální obsah, zatímco sběratelská nabídne nějaký ten pěkný předmět.

Tvůrci slibují, že svět bude velmi otevřený, rovněž bude reagovat na vaše počiny a jednotlivé akce. S tím se pojí i fakt, že veškeré vedlejší mise mají mít nějaký svůj drobný podpříběh, aby nebyly tak plytké a repetitivní, jak tomu často v jiných hrách bývá. Náplň by se tak měla pokaždé měnit. Rozhodně je dobré vědět, že tvůrci na hráče myslí po všech stránkách.

Zajímavou informací je i to, že hra je ve vývoji již od roku 2010. Ano, hádáte správně. V ten rok vyšel první díl a v podstatě nedlouho po něm se začalo pracovat na pokračování. To napovídá, že GTA VI by mohlo být vyvíjeno již dlouhých 5 let. Red Dead Redemption 2 dorazí 26. října pro PlayStation 4 a Xbox One. PC verze zatím potvrzena nebyla.

Zdroj: jeuxactu.com