Zavřít reklamu

Red Dead Redemption 2 by mohl již brzy dorazit i na PC!

Red Dead Redemption 2 na PC? Vypadá to, že ano.

19. 12. 2018    

red

Jestli je o něčem v herním světě opravdu slyšet, je to Red Dead Redemption 2. Tato kovbojka si totiž získala prakticky ihned po vydání srdce nejednoho fanouška podobných her a skvělý dojem zanechala prakticky i na všechny světové recenzenty. Jednu drobnou kaňku však přeci jen má – dostupnost. Red Dead Redemption 2 si totiž zahrajete jen a pouze na konzolích. To by se ale mohlo již brzy změnit. 

O tom, že by mohla hra dorazit i na PC, se spekuluje prakticky od chvíle, kdy jsme se dočkali jejího vydání na konzole. Až do dnešního dne jsme však neměli v rukou žádný skutečně velký důkaz, že by k tomu mělo dojít. Na internetu se však objevilo velmi zajímavé video, které zcela evidentně počítačovou verzi hry zachycuje. Mrknout na něj můžete pod tímto odstavcem. 

Jak můžete sami vidět, video bylo natáčeno zřejmě mobilním telefonem či kamerou, takže není jeho kvalita příliš velká. Nicméně dle menu a nastavení je zcela jasné, že máme co do činění s počítačovou verzi. Teoreticky by se mohlo jednat i o podvrh, ale vzhledem k celkovému zpracování by dalo narafičení podobné zábavičky skutečně spoustu práce.

Vývojáři z Rockstaru video zatím nekomentovali a je velmi pravděpodobné, že ani komentovat nebudou. Pokud totiž port na PC skutečně chystají, učiní pravděpodobně její oznámení až ve chvíli, kdy bude připravená. Snad tedy nebudeme čekat celou věčnost.