Zavřít reklamu

PUBG Mobile překonalo hranici jedné miliardy stažení. Bude oslavovat speciálním eventem s Godzillou

Jednička a devět nul rpo úspěšné vývojáře.

26. 3. 2021     Zdroj

Na smartphonech se mobilní verzi úspěšného battle royale Playerunknown’s Battlegrounds nadmíru daří. Hra se pravidelně umisťuje v žebříčcích nejvýdělečnějších videoher, a podle nedávného oznámení vývojářů se není čemu divit. PUBG Mobile totiž překonalo hranici jedné miliardy stažení. Data pocházejí ze všech možných obchodů s aplikacemi, chybí v nich ovšem počty stažení v pevninské Číně. Při příležitoti dosažení tohoto milníku vývojáři oznámili speciální herní event, který bude doprovázet filmová Godzilla.

Event proběhne jako součást dohody s filmovým studiem Warner Bros. pro podporu marketingu nadcházejícího filmu Godzilla vs. Kong. Událost proběhne na mapě Miramar a přinese s sebou spoustu nového obsahu. Bližší detaily o události zatím nejsou známé, více se dozvíme při jejím spuštění 31. března.

Od svého vydání v roce 2018 vydalo PUBG Mobile již padesát updatů, které udržují hru stále svěží. CEO vývojářské společnosti Krafton uvedl, že studio se bude i nadále pokoušet přinášet hráčům nejrealističtější a nejkrestivnější hratelnost na smartphonech. Hráči jsou evidentně se hrou stále spokojení. Za celý životní cyklus projektu v PUBG Mobile utratili již přes pět miliard amerických dolarů.