Zavřít reklamu

PUBG má problémy a ztrácí dech. Autoři se snaží opravit chyby

S PUBG to nevypadá nejlépe. Tvůrci musí rychle odstranit bugy ze hry, jinak by mohl být odliv hráčů fatální.

10. 8. 2018     Zdroj

PUBG

Hra Playerunknown’s Battlegrounds, zvaná také jako PUBG se utápí v problémech. Titul nejprve vyrostl příliš rychle, aby pak zažil prudký sešup dolů. Problémem hry jsou zejména protivné bugy a do toho velké množství hackerů, které se tvůrci snaží eliminovat.

PUBG ztrácí na síle a je třeba jednat

Hráči si tak nějak zvykli, že zkrátka musí vývojářům nějaké ty potíže odpustit a hře se tak ještě nějakou dobu dařilo a prosperovala. Velkou ranou však byl příchod titulu Fortnite, který dostal taktéž režim Battle Royale. Na rozdíl od PUBG je Fortnite ve velmi dobrém technickém stavu a hráči se tam nemusí s potížemi potýkat, tak zuřivě, jako u této hry.

Ačkoliv autoři dobře vědí, že jejich hru sužují zejména ony bugy a nestabilita, tak se jim příliš nedařilo s tím cokoliv dělat. Teprve nyní oznámili, že se na tyto problémy aktivně podívají a odstraní je. Aby dokázali, že to tentokrát myslí vážně, tak založili projekt FIX PUBG, kde se budou postupně věnovat odstraňování těchto potíží.

Tvůrci si rychle spočítali, že pokud rychle nezakročí, tak bude situace neúnosná a jejich projekt skončí v propadlišti dějin. Nyní mohou doufat, že ještě není pozdě a hráči si udrží. Navíc je oproti Fortnite trápí i fakt, že na velmi silné platformě jakou PS4 je, zatím hra není dostupná.