Zavřít reklamu

První ukázka z druhé epizody adventury The Walking Dead

Poslední řada The Walking Dead pomalu spěje ke svému konci a nyní tu máme ukázku z druhého dílu.

3. 9. 2018     Zdroj

The Walking Dead od Telltale Studios pomalu spěje do finále. Po dlouhých letech tak bude uzavřen příběh Clementine. Zatím se dá říct, že už to není takový hit jako kdysi dávno. Příliš se o hře nemluví a velká část hráčů sérii přestala hrát už v předešlých řadách.

Druhá epizoda s názvem Suffer the Children dorazí už 25. září a dle traileru má jít o velmi zajímavé pokračování. Doufejme, že se série dočká důstojného konce. V tuto chvíli je vidět, že Telltale už se sérií došlo na okraj svých možností. Ostatně poslední řada The Walking Dead je jakýmsi ukončením dlouhé šňůry tohoto studia. Od další série budou jejich hry tvořeny na enginu Unity.

První z novodobých sérií má být adaptace populárního seriálu Stranger Things od Netflixu. Problémy studia byly v poslední době zřejmě větší, než to vypadalo. Bylo nuceno propustit 90 zaměstnanců a odůvodnilo to faktem, že se chce soustředit na méně her, ale o to více kvalitních. Otázkou však zůstává, zda za tím nestojí také finanční problémy. Nicméně o klesající kvalitě her není pochyb. Osobně jsem nedávno vyzkoušel jejich videoherní sérii Batman a zkrátka už v tom není ono kouzlo původních The Walking Dead.

Do konce roku by mělo dojít k celkovému ukončení The Walking Dead.