Zavřít reklamu

První informace o Modern Warfare 3

Ano, je to tu. Před pár hodinami jsme byli informováni o tom, co nás čeká a nemine již v třetím díle moderní války od Infinity Ward. Musíme říci, že je toho opravdu hodně, takže pro některé fanoušky to jsou v podstatě první Vánoce v tomto roce. Jako první s těmito informace přišel server Kotaku, který […]

14. 5. 2011    

Ano, je to tu. Před pár hodinami jsme byli informováni o tom, co nás čeká a nemine již v třetím díle moderní války od Infinity Ward. Musíme říci, že je toho opravdu hodně, takže pro některé fanoušky to jsou v podstatě první Vánoce v tomto roce. Jako první s těmito informace přišel server Kotaku, který byl ovšem plný spoilerů a my se to pokusíme jakým si způsobem cenzurovat , aby jste nebyli ochuzeni o velké překvapení.

Samotná kampaň bude čítat 15 misí a hrát budeme opět za různé válečníky a tentokrát si zastřílíte i z pořádného tanku. Začínáte tam, kde končil minulý díl, tedy v USA, která si líže rány po drtivém útoku ruského záporáka Kamarova a chystá se na odplatu. Po zabití zrádce Sheparda si musíte jako Nikolaj spolu s kapitánem Pricem a Soapem najít nějaký azil. Bojovat se navíc bude po celém světě například v Německu, Arabských Emirátech, ale POZOR! … podíváme se i do České republiky, konkrétně do Prahy. Kromě starých známých budeme mít k dispozici dva nové členy Delta Force, kteří se prozatím skrývají pod krycími jmény „Frost“ a “ Sadman“.

Seznam bojišť:

Dharmasala, Indie
New York, New York
letadlo transportující ruského prezidenta
město v Sierra Leone
London, Anglie
Mogadishu, Somálsko
Hamburg, Německo
Paříž, Francie
Praha, Česká republika
hrad v českých horách
Berlin, Německo
Kreml v Moskvě, Rusko
Dubai, Arabské Emiráty
Washington. D.C.

Samozřejmě, že se dostane i na multiplayer, bez něj by to nemělo vůbec smysl. Mp čeká menší inovace, více zbrání a dva nové Spec Ops módy – Survival a Mission a tak dále. K dispozici budete mít celkem 20 map. Možná ale né všechny budou již v základní verzi a budeme muset dokupovat DLC balíčky, aby jsme nějak oživili zábavu.

MP mapy:

Alpha
Alps
Bootleg
Bravo
Brooklyn
Carbon
Coast
Dome
Exchange
Hardhat
Interchange
Lambeth
Meteora
Mogadishu
Paris
Plaza 2
Radar
Seatown
Underground
Village