Zavřít reklamu

První hry pro NGP

Sony na E3 předvede svůj triumf v podobě přenosné konzole NGP (PS Vita) a také uvede první hry pro tuto platformu. Jak už dávno víme jedním z launchových titulů bude Uncharted. Dále to budou Super Stardust HD, WipEout 2048 a Reality Fighters. Tyto informace měly býti tajné, ale proč je nevypustit jako první že? Tudíž […]

3. 6. 2011    

Sony na E3 předvede svůj triumf v podobě přenosné konzole NGP (PS Vita) a také uvede první hry pro tuto platformu. Jak už dávno víme jedním z launchových titulů bude Uncharted. Dále to budou Super Stardust HD, WipEout 2048 a Reality Fighters. Tyto informace měly býti tajné, ale proč je nevypustit jako první že? Tudíž na serveru Mobile Review se objevily první informace o těchto hrách a tamní redaktoři měli konzoli dokonce v ruce.

Uncharted: Golden Abyss

Zřejmě největším tahákem při launchi konzole bude právě Uncharted. Nathan Drake se vrací v dalším dobrodružství a zatímco na Playstationu 3 si budou hráči užívat pouštního dobrodružství v Uncharted 3: Drakes Deception na NGP se dočkáme titulu Uncharted: Golden Abyss. Tento příběh se odehrává ještě před Uncharted: Drakes Fortune, tudíž zde uvidíme Nathana ve svém dosud nejmladším vydání. Podle redaktorů je hra naprosto parádní. Oslňuje svou grafickou stánkou a herními možnostmi. Výborně jsou prý zpracovány souboje, střelba a také nejrůznější hádanky. Navíc prý díky dvěma analogovým páčkám se hra ovládá naprosto skvěle. Navíc je možné hru ovládat speciálně přes gyrosenzory.

Super Stardust HD

Super Stardus HD je jakousi šílenou vesmírnou střílečkou, kdy musíte zabránit invazi jiných bytostí na vaši domovskou planetu. Sony v tomhle ohledu slibuje novou grafickou stránku oproti předešlým dílům. Tuto hru budou znát zejména zarytí fanoušci.

WipEout 2048

WipEout je poměrně klasickou záležitostí na konzolích od Sony. Jedná se o klasické raketové závody v určitém koridoru. Bohužel jak tvrdí redaktoři portálu, zatím je tato hra poněkud nedoladěná v ovládání.

Reality Fighters

Zajímavý nápad. Vytvoříte si svého bojovníka podle vašich představ a poté volíte arény v nichž se bude bojovat. Jako aréna se dá využít jakákoliv fotografie, takže čím více jich máte, tím více arén můžete použít. Uvidíme, jak tato hra bude v reálu fungovat.

Na E3 bychom se měli dozvědět finální název nového handheld přístroje. Na co vsázíte? NGP? PS Vita? Nebo něco úplně jiného?