Zavřít reklamu

První DLC pro Call of Duty: WWII nás zavede do Československa

První DLC pro Call of Duty: World War II nás čeká už na konci ledna.

20. 12. 2017    

Již před nějakým časem se po internetu spekulovalo, že série Call of Duty by se opět měla podívat do českých luhů a hájů. Seznam obsahu pro první placené rozšíření, The Resistance, mění tuto spekulaci ve skutečnost. Konkrétně se podíváme do pražských ulic na mapě Anthropoid. Při vymýšlení názvu se vývojáři inspirovali akcí s cílem zavraždit Obergruppenführera, a tehdy i zastupujícího říšského protektora, Reinharda Heydricha. Celá akce nesla stejný název, právě jako nová československá mapa.

Jak už bývá zvykem, DLC samozřejmě nenaplňuje jen jedna mapa. Dále nás čeká mapa Occupation situovaná do Paříže, mnoho hráčů v ní jistě pozná mapu Resistance z třetího Modern Warfare. A nakonec třetí mapou je Valkyrie, ta se nachází ve Východním Prusku a točí se kolem Vlčího doupěte (jedno z Hitlerových sídel).

Obsahem DLC bude i nový herní mód Operation Intercept, zde bude úkolem zachránit odbojáře a pohrát si s komunikačními systémy. Důležitou součástí posledních několika dílů CoD jsou i zombíci. Ani zde se na ně nezapomíná, dočkáme se další kapitoly příběhu našich bojovníků proti nemrtvým v nacistických uniformách. Pokračování nesese název The Darkest Shore.

První DLC vychází 30. ledna příštího roku s časovou exkluzivitou pro PlayStation 4. Hráči na XONE a PC si budou muset asi měsíc počkat. Níže video, kde vývojáři všechen obsah představují.