Zavřít reklamu

Pro 15 nejrychlejších: Ty nejoblíbenější produkty Xiaomi za nejlepší ceny

Komerční sdělení

19. 7. 2020    

Ať už jste si chtěli do domácnosti pořídit robotický vysavač, čističku vzduchu nebo elektrokoloběžku na rychlé cestování po městě a jeho okolí, tak nyní máte ideální příležitost. Ve spolupráci s Mobil Pohotovost vám přinášíme ty nejoblíbenější produkty Xiaomi za nejlepší ceny na českém trhu. Stačí si jen vybrat produkt a v košíku zadat kód xiaomi197. Akce platí pro 15 nejrychlejších, proto doporučujeme s nákupem příliš dlouho neotálet.

Robotické vysavače

Robotický vysavač je skvělý doplněk do domácnosti, který dokáže ušetřit spoustu práce a především času. Vysavače od Xiaomi patří mezi ty vůbec nejoblíbenější na trhu, a především díky skvělému poměru cena/výkon. Mnohé z nich za vás navíc nejenom vysají, ale také vytřou a nabídnou i spoustu dalších vychytávek.

Čističky vzduchu

Bydlíte ve větším městě, trpíte na alergie nebo chcete snížit riziko přenosu nachlazení mezi členy domácnosti. Na vše zmíněné vám přijde vhod čistička vzduchu. Ta od Xiaomi navíc dobře vypadá, je účinná, a hlavně je za přijatelnou cenu, obzvlášť po uplatnění slevového kódu.

Elektrické koloběžky

Letní měsíce přímo vyzývají k nejrůznějším výletům po okolí a nejvíce zábavy si užijete, když vyrazíte na elektrické koloběžce. Ta může skvěle posloužit i jako prostředek na cestování do práce a zpět, nebo na rychlé přemisťování se po městě. Pokud chcete elektrokoloběžku od Xiaomi za tu vůbec nejlepší cenu, máte teď jedinečnou šanci.