Zavřít reklamu

Příští rok dorazí na smartphony jeden z nejnetradičnějších simulátorů všech dob

Dva tisíce životů za 2000 hodin? Ano.

3. 6. 2021    

Netradičních simulátorů není nikdy dost. Přesně to si pravděpodobně řekli vývojáři ze studia emfinite, kteří dnes oznámili svůj chystaný počin Thounsand Lives, který hodlají vydat na PC a smartphony v průběhu příštího roku. Zahrajete si v něm na život.

Ano, čtete správně. V titulu Thousand Lives si zahrajete na život, konkrétně pak za život tisíce lidí, kdy život každého jednoho z nich bude trvat ve hře pouhé dvě hodiny. A vy jej budete mít prožít a směřovat tak, jak se vám bude líbit – avšak jen po výše vymezený čas. Ve výsledku si tak možná díky hře uvědomíte, jak moc je život pomíjivý lidský život je. Víc detailů nicméně o hře zatím neznáme, jelikož je její vydání stále poměrně dost daleko. 

Kromě data vydání není zatím jasné ani to, zda bude titul zpoplatněn či nikoliv. Nicméně vzhledem k jeho charakteru se zdá být poměrně pravděpodobné, že si za něj vývojáři nebudou účtovat nic, respektive nic na přímo. Pokud totiž bude zdarma, zcela určitě se v něm objeví reklamy. Nechme se však překvapit.