Zavřít reklamu

Prince of Persia Remake v nabídce středoamerického e-shopu

Unikly Ubisoftu informace o překvapivém remakeu?

20. 8. 2020    

Princ z Persie vystupuje z portálu.

Guatemalský e-shop s videohrami „MAX“ zveřejnil na chvíli na svých stránkách výpis Prince of Persia Remake pro PS4 a Switch. Podle obchodu by hra měla vyjít letos v listopadu.

E-shop ukazuje Prince of Persia Remake s vydáním v listopadu.

Podívá se remakeovaný Prince of Persia v listopadu na PS4? Zdroj: PSU.com.

O znovuoživení legendární značky se diskutuje již delší dobu. Kolem Prince z Persie se zvedly písky kvůli registraci souvisejícícho twitterového účtu. S ním byla spojena nekompletní mailová adresa s dvacetipísmenným uživatelským jménem začínajícím na písmeno P. A když si spočítáme písmenka u titulu Prince of Persia Remake, vychází nám jich přesně dvacet.

Uznávám, jde o celkem slabou argumentaci. Přecejenom může jít ze strany obchodu o podvrh nebo pouhý zástupný produkt, který dostal za úkol vytvořit náhodou fanoušek značky. Twitterový mail může navíc poukazovat k jiným projektům, ze stejného světa, podobným VR únikové hře Prince of Persia: the Dagger of Time.

Díky jednomu z hovoru šéfů Ubisoftu s investory navíc víme, že vydavatel připravuje na následující půlrok pět tříáčkových her. V současnosti známe už všechny – Watch Dogs: Legion, Assassin’s Creed: Valhalla, Of Gods and Monsters, Far Cry 6 a Rainbow Six Quarantine. V kalendáři firmy tak v listopadu určitě pro obrozeného Prince of Persia není místo.

Naposledy jsme časem cestující výsost mohli ve velké hře potkat v roce 2010 v Prince of Persia: The Forgotten Sands, doprovázející polozapomenutý film s Jakem Gylenhallem. Je škoda, že Ubisoft se značkou více nepracuje. Kvůli sérii Assassin’s Creed, se kterou Prince mnohé spojuje, ho studio možná vidí jako zbytečnou přítěž.

Snad se ovšem jeden z původních gymnastů herní historie vrátí v budoucnu v nějakém plnohodnotném dobrodružství a nestihne ho stejný osud jako jeho firemního kolegu Sama Fishera. Třeba nám řekne víc další plánovaný Ubisoft Forward, který by měl poodhalit další plány vydavatele někdy v průběhu září.