Zavřít reklamu

Příběhové hry Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls a Heavy Rain vychází za měsíc na Steamu

Ještě před několika lety bylo zcela nemyslitelné, aby se exkluzivní hry z PlayStationu objevily na PC. Japonská společnost však v poslední době mění strategii u vydávání her a výsledkem je hned několik zajímavých titulů, které si můžou užít i PC hráči. Specifická je pak situace u her od vývojářů z Quantic Dream. Studio sice posledních […]

26. 5. 2020     Zdroj

detroit

Ještě před několika lety bylo zcela nemyslitelné, aby se exkluzivní hry z PlayStationu objevily na PC. Japonská společnost však v poslední době mění strategii u vydávání her a výsledkem je hned několik zajímavých titulů, které si můžou užít i PC hráči. Specifická je pak situace u her od vývojářů z Quantic Dream. Studio sice posledních dvanáct let tvoří pouze exkluzivní hry pro PlayStation, nikdy však nepatřilo přímo pod Sony. Toho pak Quantic Dream využilo v minulém roce, kdy byly oznámeny tři hry pro PC. Opět se ale dostalo i na exkluzivitu, a to konkrétně s Epic Games Store. Naštěstí pro fanoušky šlo pouze o časové omezení a dnes bylo prozrazeno, že všechny tři hry vychází za měsíc i na Steamu.

Časová exkluzivita v Epic Games Store trvá u her většinou jeden rok. Existují ale výjimky a hry od Quantic Dream naštěstí patří mezi ně. Všechny tři hry totiž uvidíme předčasně již 18. června. Hry už mají dokonce vlastní profil na Steamu, i když se ještě nedají předobjednat. Dobrou zprávou je však to, že všechny hry můžete vyzkoušet demoverzi zdarma, kterou naleznete přímo na Steamu. Na závěr ještě dodáme, že všechny hry umožňují ovládání přes klávesnici a myš a nechybí ani podpora 4K rozlišení při 60 FPS.

Hry ze studia Quantic Dream jsou specifické v tom, že se zaměřují výhradně na odvyprávění příběhu. Heavy Rain je psychologický thriller plný zvratů, ve kterém hrajete za čtyři postavy a snažíte se zabránit krveprolití. Beyond: Two Souls je akční příběhová hra, ve které sledujete život Jodie Holmesové. V hlavní roli zde navíc září hollywoodské hvězdy jako Ellen Page nebo Willem Dafoe. Nejnovější hrou je Detroit: Become Human, která se odehrává v budoucnosti. V rukách hráče je pak osud nejen androidů, ale i samotného lidstva.

Heavy Rain
Heavy Rain
Developer: Quantic Dream
Price: 19,9 €
Beyond: Two Souls
Beyond: Two Souls
Developer: Quantic Dream
Price: 19,9 €
Detroit: Become Human
Detroit: Become Human
Developer: Quantic Dream
Price: 39,9 €