Zavřít reklamu

Příběh Cyberpunku 2077 bude o něco kratší než ten ve třetím Zaklínačovi

Příběh cyberpunkové městské akce nebude tak rozsáhlý. To samé se ale nedá říct o jejím světě.

21. 9. 2020     Zdroj

CD Projekt RED si lámal hlavu nad vysokým procentem hráčů třetího Zaklínače, kteří hru nedohráli do konce. Vývojáři přišli k závěru, že je to přemrštěnou délkou příběhové kampaně. Cyberpunk 2077 tak má nabídnout o něco kratší příběhový zážitek. To ovšem neznamená, že se na hře šetří.

Semior quest designer studia Patrick K. Mills vyjádřil obavy studia. „Spousta hráčů se dostala velmi daleko [v Zaklínačovi 3], ale hru nedokončili,“ řekl v rozhovoru po streamu Night City Wire vývojář. Studio si je jisté, že tentokrát bude zážitek kratší. Nemá ale žádné konkrétní číslo hodin, které budeme do hry muset investovat ke zkompletování všeho, co nám může nabídnout.

Příběhová kampaň třetího Zaklínače zabere podle serveru HowLongToBeat průměrně 51,5 hodiny. Zkompletování všeho dostupné neuvěřitelných 172 hodin. Podle posledních záběrů to vypadá, že i Cyberpunk 2077 bude po střechu napěchovaný atraktivním obsahem mimo hlavní příběhovou linku.

Cyberpunk 2077 vychází 19. listopadu na PC, Playstation 4 a Xbox One. Později dorazí i verze na net-gen konzole, která bude pro majitele starších verzí k dispozici zdarma.