Zavřít reklamu

Prémiový robotický vysavač ION Charles i7 nyní pořídíte s parádní slevou

Komerční sdělení

9. 4. 2022    

Pokud hledáte kvalitní robotický vysavač, který je zároveň k dostání za bezkonkurenční cenu, pak pro vás máme skvělý tip – ION Charles i7. Tento model od firmy Niceboy totiž mimo vysávání dokáže díky mopu i vytírat a obecně se tak za vás postará o kompletní úklid domácnosti. Co všechno tento vlastně umí a jak jej nyní pořídit s 20% slevou? Přesně na tohle se nyní společně zaměříme.

Technologie, které šetří čas i nervy

Nalijme si čistého vína – úklid u většiny lidí není zrovna dvakrát oblíbenou činností. Není se proto čemu divit, že v posledních letech raketově roste popularita robotických vysavačů. U těch musíme jednoznačně vypíchnout jejich technologický posun. Zatímco ještě před pár lety toho moc neuměli, dnes si dokážou poradit s kompletním zmapováním okolního prostoru, vysáváním i vytíráním, automatizací či s ovládáním prostřednictvím telefonu. A přesně tohle nechybí ani našemu ION Charles i7.

Z jeho nejlepších funkcí určitě musíme vyzdvihnout efektivní vytírání díky efektivnímu dávkování vody AQUA Direct. Robotický vysavač si proto poradí i s těžce zaschlými skvrnami. Samozřejmě aby dokázal fungovat delší dobu bez zásahu člověka, tak je vybaven 600ml nádobkou na prach, kterou následně stačí jen vyklepat. Odpadá tedy jakákoliv starost o starší sáčky, jež se musí pravidelně vyměňovat. U takovéhoto produktu se také neobejdeme bez pořádného motoru. Niceboy proto vsadil na kvalitní kousek s efektivním systémem nasávání Hurricane PRO. Můžeme proto počítat se sacím výkonem až 2300 Pa. To jde ostatně ruku v ruce s dvojicí bočních kartáčů a centrálním kartáčem Animal Brush pro efektivní zachycení všech nečistot, včetně zvířecích chlupů. Třístupňový filtrační systém s HEPA filtrem se pak stará o zachycení nečistot, a to včetně alergenů, roztočů a nejjemnějších prachových částic.

Co se pak týče samotné navigace, v tomto ohledu se ION Charles i7 spoléhá na navigační systém NaviGATE s využitím gyroskopických senzorů. Ty automaticky mapují okolní prostor, podle čehož produkt vyhodnotí celkovou plochu a naplánuje nejefektivnější trasu pro úklid. O všem se pak můžeme informovat přímo v aplikaci Niceboy ION. Přes iPhone/Android si tedy můžeme naplánovat kompletní úklid, nastavit harmonogramy, prohlédnout statistiky či na dálku robotovi říct, aby se v momentě postaral o celou domácnost.

Do konce dubna s 20% slevou!

Jak už jsme zmínili v samotném úvodu, aktuálně si robotický vysavač ION Charles můžete pořídit s parádní slevou. V rámci současné akce si totiž můžete pořídit jakýkoliv produkt z produktové řady Niceboy ION s 20% slevou. V košíku akorát stačí zadat slevový kód ve znění UKLID20, díky čemuž se cena automaticky sníží. Za akční cenu jsou k dostání i ostatní robotické vysavače, chytré rychlovarné konvice, osvětlení, kartáčky a další.

Komentáře nejsou povoleny.