Zavřít reklamu

Představuje se multiplayer k novému Call of Duty

Nové Call of Duty nabídne různorodé mapy a nové multiplayerové módy.

10. 9. 2020     Zdroj

Activision odhalili první záběry z multiplayerových módů k očekávanému Call of Duty: Black Ops Cold War. V ukázce hraje prim představení různorodých lokací, které nás zavedou do zasněžených tunder, neonově osvícených měst Miami i na palubu obrovských letadlových lodí.

Starý známý multiplayer z osttaních Call of Duty her tentokrát doplňuje několik nových herních módů. VIP Escort nabídne výzvu ochránit jednoho z předem určených hráčů a doprovodit ho do bezpečí v přestřelce šesti na šest. Combined Arms poskytne dvanáctičlenným týmům navzájem se rozmašírovat s použitím vojenské techniky.

Nejzajímavěji z nově představených způsobů hraní zní ale Fireteam. Ten bude fungovat jako zastřešující mód, ve kterém se čtyřicet hráčů rozdělí do týmů po čtyřech na patřičně zvětšené herní mapě. Fireteam nabídne řadu submódů, ze kterých byl zatím představen jen Dirty Bomb, v němž budou hráči hledat radioaktivní materiál a hromadit ho na určených místech. Tato místa v průběhu hry vybuchnout a promění zásadním způsobem ráz mapy.

Black Ops Cold War bude stejně jako minulý Modern Warfare propojen s Call of Duty: Warzone. Postup v kterékoli z dvojice her se přenese do druhé, a to se netýká pouze zkušeností, ale i poodemykaného vybavení. Multiplatformní přístup razí nové Call of Duty i v otázce cross-playe. Pro hru nebudou platit omezení různými herními platformami, a to ani napříč generacemi.

Call of Duty: Black Ops Cold War vychází 13. listopadu na všechny velké platformy. Před samotným vydáním nabídne předběžný přístup k multiplayeru lidem s předobjednávkami během 8. a 9. října (Playstation 4) a 15. a 16. října (PC a Xbox One). Zcela otevřená beta proběhne exkluzivně pro hráče na Playstation 10. a 11. října, pro všechny ostatní se otevře 17. a 18. října.