Zavřít reklamu

Představeny hry Wolfenstein: Cyberpilot a Prey: Mooncrash

Na konferenci Bethesdy došlo také na odhalení hry Wolfenstein: Cyberpilot.

11. 6. 2018     Zdroj

Bethesda na své konferenci překvapila mnoha tituly. Ať už to byl Doom Eternal či Wolfenstein: Young Blood, tak zejména The Elder Scrolls VI. Bohužel se mezi tak velkými tituly poněkud vytratily dvě zajímavé hry, které jsou určeny pro VR. Přivítejte Wolfenstein: Cyberpilot a Prey: Mooncrash.

Titul Wolfenstein: Cyberpilot nabídne roli hackera, který má za úkol se nabourat do robotů, které používají nacisté a nakonec je obrátit proti nim. Nečekejte kdovíjak velký titul, ale půjde o zajímavé doplnění série, které bude podporovat PlayStation VR. Určitě je třeba zmínit, že jde o jiný titul a ani nejde o mód pro nově oznámený Wolfenstein: Youngblood. V něm se zase dostaneme do role dcer BJ Blazkowicze a ty budou bojovat proti nacistům svou cestou.

Wolfenstein: Cyberpilot zatím datum nemá je však již hratelný v rámci veletrhu E3.

Boj s nacisty a přežití ve vesmíru

Designér Ricardo Bare producentka Susan Kath spolu představili titul Prey Mooncrash. Hlavní postava se ocitne na Měsíci a bude se snažit přežít za každou cenu. Bude hodně záležet na kooperaci více hráčů. Při každé smrti se hráči změní okolní svět, dojde v podstatě k jeho restartu. To znamená, že záleží na každé smrti a nic není bez odezvy. Je třeba to brát v potaz a připravit se na drsnou výzvu. A těch bude skutečně hodně.

Do toho všeho byl oznámen také mód Typhon Hunter. Ten bude klasickým Hunt and Seek, přičemž několik hráčů se promění v určité předměty. Tento mód navíc bude podporovat herní VR set od Sony. Prey: Mooncrash není klasickým druhým dílem, ale má jít o důležitý titul v rámci série. Rozšíření je dostupné v rámci hry Prey, ale lze jej zakoupit i samostatně. Hra je již dostupná.