Zavřít reklamu

Představena sběratelská edice Risen 2 pro PC

Společnost Cenega Czech s radostí oznamuje, že sběratelská edice hry Risen 2 pro PC bude k dispozici také v Česku a na Slovensku. Na rozdíl od evropské sběratelské edice však bude obsahovat několik zásadních vylepšení. K těm nejviditelnějším patří luxusní dřevěný sud s unikátním číslem, v němž je vše uloženo, a originální postavička gnóma Jaffara. […]

7. 3. 2012    

Společnost Cenega Czech s radostí oznamuje, že sběratelská edice hry Risen 2 pro PC bude k dispozici také v Česku a na Slovensku. Na rozdíl od evropské sběratelské edice však bude obsahovat několik zásadních vylepšení. K těm nejviditelnějším patří luxusní dřevěný sud s unikátním číslem, v němž je vše uloženo, a originální postavička gnóma Jaffara. „Osobně se považuji za velkého fanouška původních her ze série Gothic, stejně jako i nového Risenu od Piranha Bytes, a proto jsem pokládal uvedení vylepšené sběratelské edice v Česku a na Slovensku za svůj závazek a splnění velkého přání. Tady nešlo pouze o obchod, ale o vytvoření nabídky určené podobně nadšeným fanouškům, jejímž výsledkem bude ještě zajímavější sběratelská edice, nežli jakou má zbytek EU,“ prohlásil marketingový ředitel společnosti Cenega Czech Chalid Himmat.

Kompletní obsah edice:

1. Luxusní dřevěný sud (každý s unikátním číslem)

2. Kartonový přebal hry s embosovaným logem

3. DVD krabička

4. Přebal na soundtrack

5. Knížka s artworky

6. Exkluzivní sběratelská postavička gnóma Jaffara

7. Tištěná mapa/plakát

8. Sběratelské samolepky

9. Pirátská vlajka

10. Originální pirátský amulet

11. Tištěný manuál

12. DVD s lokalizovanou verzí hry Risen 2

13. DVD s dokumenty o tvorbě hry

14. CD soundtrack

 

Sběratelská edice hry Risen 2 pro PC bude v prodeji ve VELMI limitovaném množství od 27. dubna za doporučenou maloobchodní cenu 1999,- Kč.