Zavřít reklamu

Pozor, nová rubrika se blíží!!!

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám zaprvé poděkovat za přízeň, a doufáme, že nám i nadále zůstanete věrni-ale k věci. Prostřednictvím našeho herního webu Vám přineseme zbrusu novou rubriku o hrách, ať už z hlediska retrospektivy, budoucnosti nebo třeba reálných podkladů a jiných kulturních odkazů. Hned v prvním díle se můžete těšit na český fenomén a […]

6. 9. 2011    

Vážení čtenáři,

chtěli bychom Vám zaprvé poděkovat za přízeň, a doufáme, že nám i nadále zůstanete věrni-ale k věci. Prostřednictvím našeho herního webu Vám přineseme zbrusu novou rubriku o hrách, ať už z hlediska retrospektivy, budoucnosti nebo třeba reálných podkladů a jiných kulturních odkazů. Hned v prvním díle se můžete těšit na český fenomén a legendu MAFIA a nebude chybět ani jeho mladší bratříček. Zároveň se však dozvíte i o skutečné Cose nostře, o tom, jak skuteční mafiáni hýbali se skutečnými životy. Dozvíte se, že neexistoval pouze Al Capone, ale i krutý Vito Genovese, mazaný Charles „Lucky“ Luciano, snílek Benjamin „Bugsy“ Siegel a další. A možná se budete divit, jak je mafiánská virtuální realita s tou pravou až mrazivě podobná! A pro opravdové fandy této tématiky mám malé překvapení! Časem přibudou i jiná témata, a pokud byste chtěli časem nějaké to povídání (vlastně psaní) zveřejnit, můžete nám napsat do diskuze, či na mé ICQ 329 123 123. Oceníme Vaše nápady i popř. materiál, který pošlete.

První článek očekávejte tuto sobotu. A teď mě omluvte, kámoš říkal, že se chce se mnou „projet“, a že to bude fajn výlet. Dokonce mi nabízel betonové boty (furt lepší, než ty od Číňanů). A jako bonus mi přidal spánek s rybami. No není pozornej?:)