Zavřít reklamu

Postavte ten nejvyšší burger v nové hře Patty Stack

Postavíte novou Burg Khalífu?

2. 3. 2021     Zdroj

Žánr her, ve kterých stavíte co nejvyšší věže z různých materiálů, je evergreenem mobilního hraní. Podobné kousky si pamatujeme už z dob hloupých telefonů, a ani tehdy mezi ostatními „java hrami“ přímo nevyčnívaly. Novinka od vývojářského dua Feeka Games se to ale bude snažit změnit. Patty Stack vám totiž jako stavební materiál nabídne ingredience pro přípravu toho nejvyššíh burgeru na světě.

Ve hře budete jednotlivé ingrediecnce pokládat na sebe takovým zpsůobem, abyste předešli zřícení celé věže. Každý z nich má přitom speciální vlastnost, na kterou musíte při jeho umísťovaní dobře pamatovat. Salát vám bude neustále uskakovat, rajčata a okurky se zas nebudou chtít udržet na místě. Sklouzávající ingredience tak musíte na místě udržet nejen díky chytrému umístění, ale i díky lepivým plátkům sýra, které dodají alespoň na chvíli vaší věži potřebnou stabilitu.

Patty Stack je herním debutem malinkého britského studia, příliš velké nároky tak na něj klást nemůžete. Pokud si ale chcete zpříjemnit třeba pauzy v práci stavěním nejchutnější věže na světě, můžete už nyná. Patty Stack je dostupné zdarma na Google Play i na App Storu.