Zavřít reklamu

Poslední tajemství z God of War odhaleno, hráče však příliš nenadchlo

Trvalo to sice skutečně dlouho, nakonec se ale podařilo.

2. 8. 2018     Zdroj

Pokud milujete Easter Eggy ve hrách, nejspíš jste si nenechali ujít God of War a velkou honbu za odhalením posledního Easter Eggu, který byl ještě donedávna zahalen tajemstvími. Hráči jej hledali prakticky od vypuštění hry, ale neúspěšně. Vývojáři God of War proto před nedávnem vypustili na Comic-Conu v San Diegu velkou nápovědu, která měla poslední záhadu hry God of War odhalit. Kdo by však čekal epickou scénu či věc, která hráčům vyrazí dech, ten by byl zklamaný.

Poslední Easter Egg se nacházel hned v příbytku Kratose, ve kterém by ho nejspíš čekal málokdo. Díky této nápovědě tak již nebyl takový problém tuto věc odhalit a dát o ní vědět světu. Na internetu se tak začaly poměrně brzy objevovat obrázky záhadných run, které byly vytesány na různých místech v obydlí. Po přeložení těchto run jste pak zjistili, že vlastně předpovídají některé části příběhu a pokud byste je rozluštili hned na počátku hry, částečně byste si vlastně pokazili herní zážitek. To je ale asi tak vše. Nic víc, nic míň.

Možná i proto tento Easter Egg mnoho hráčů zklamal, jelikož od něj zkrátka čekali daleko více – tím spíš, když byl poslední. Na druhou stranu je však potřeba si uvědomit, že vývojáři jen těžko předpoví, jaký Easter Egg se hráčům podaří nalézt jako první a jaký naopak jako poslední. 

I přes tuto malou kaňku, za kterou de facto ani vývojáři nemohou, je však God of War mimořádně úspěšný a mnoho hráčů doufá, že další díl dorazí již brzy. A kdo ví, třeba nám jím lidé okolo Coryho Barloga vyrazí dech ještě více, než letošním dílem.