Zavřít reklamu

Porouchaná konzole Playstation a Xbox není pro Český Servis žádnou překážkou

Komerční sdělení

27. 7. 2021    

Komerční sdělení: Žádné zboží samozřejmě není bezchybné, což se vztahuje i na herní konzole. Naštěstí ale jejich porucha nemusí představovat žádnou překážku. Ne nadarmo se totiž říká, že každý problém má své řešení. A přesně tohle motto razí i renomovaný Český Servis, který se mimo oprav telefonů a laptopů věnuje právě i herním konzolím.

Opravují i jednotlivé součástky

Český Servis zaštiťuje kompletní pozáruční servis konzolí PlayStation a Xbox, u kterých si dokáže poradit s celou řadou nejrůznějších potíží. V případě mechanického poškození žhavé „novinky“ PlayStation 5 navíc dokážou poskytnout řešení i v případě, kdy je ještě zařízení v záruce. Zatímco autorizovaný servis by vám za tučný doplatek nabídl výměnu celého dílu, tak v Českém Servisu se řeší problémy napřímo. Například v případě ulomeného HDMI konektoru se nevyměňuje celá základní deska, což je mimochodem dosti nákladné, ale dojde pouze k výměně samotného konektoru.

Servis sjednáte lusknutím prstu

Obrovskou výhodou je u Českého Servisu nesmírně jednoduchá domluva na opravě. Jednoduše vám totiž stačí kontaktovat helpdesk společnosti, kde můžete váš problém kompletně probrat se zaměstnancem podpory.

Pobočka v Modřanech nabízí nesmírně přívětivé prostředí

Vaši konzoli můžete následně expertům předat hned několika způsoby. Bezesporu nejoblíbenější a nejjednodušší možností je takzvaný svoz. V takovém případě si konzoli vyzvedne přímo kurýr Českého Servisu po celé ČR zdarma a po dokončení opravy vám ji za poplatek doručí zpět až domů. Svoz navíc pohodlně vyřídíte z pohodlí domova objednáním přes internet. Samozřejmě Xbox či PlayStation můžete také osobně zanést do servisu Praha – Modřany, případně jej zaslat skrze doručovací službu.

Vsaďte na profíky v oboru

Český Servis má za sebou roky praxe, během kterých úspěšně opravil tisíce nejrůznějších produktů, včetně herních konzolí. O tom ostatně vypovídají i recenze samotných zákazníků. Pokud tedy hledáte profesionální přístup a garanci 100% kvality, tak volbou této české jedničky rozhodně neprohloupíte.

Komentáře nejsou povoleny.