Zavřít reklamu

Pokud nyní zakoupíte některé GPU od AMD či Nvidie, dostanete hry zdarma

Podívejte se, jaké hry dostanete zdarma při nákupu grafických karet.

9. 8. 2018    

Určitě se pamatujete na akce, které obě konkurenční společnosti na trhu s grafickými kartami – AMD a Nvidia – poskytovali. Většinou se jednalo o kupóny, které jste dostali k nákupu různých grafických karet. Tyto akce jsou nyní obnoveny a obě společnosti od 7. srpna nabízí k nákupu grafických karet hry zdarma. Pojďme se podívat, o jaké tituly se jedná.

AMD

Pokud jste příznivci AMD a koupíte si do 3. listopadu grafickou kartu RX 570, RX 580 nebo RX Vega, dostanete k nákupu Assassin’s Creed Odyssey. Kupóny jsou poté aktivní až do 31. prosince 2018. V Česku jsou do této akce zapojeny následující internetové obchody: Alza, CZC, TS Bohemia a AT Computers.

Nvidia

Jste-li příznivci zelené Nvidie a chystáte se zakoupit grafickou kartu právě od této společnosti, tak máte také nárok na hru zdarma. Pokud si zakoupíte grafickou kartu Nvidia GeForce GTX 1070/1070 Ti nebo 1080/1080 Ti, tak dostanete Destiny 2 společně s Expansion Passem, který obsahuje Expansion I: Curse Of Osiris a Expansion II: Warmind. Tato akce od Nvidie platí kratší dobu, než ta od AMD – pouze do 19. srpna 2018 nebo do vyčerpání všech kódů. V Česku jsou do této akce zapojeny následující internetové obchody: Alza, CZC a TS Bohemia.