Zavřít reklamu

Podrobnosti o Arcania: Fall of Setarrif

Chystá se vydání datadisku Arcania: Fall of Setarrif, vytvořeného známým vývojářským studiem Spellbound. Bude se jednat o pokračování velmi úspěšného RPG Arcania, která si díky své osobité atmosféře a dech beroucí grafice získala velmi početnou skupinu fanoušků. Arcania: Fall of Setarrif bude samostatně hratelným datadiskem, který hráčům přinese mnoho zajímavých novinek. Kromě nových oblastí, předmětů, […]

20. 2. 2011    

Chystá se vydání datadisku Arcania: Fall of Setarrif, vytvořeného známým vývojářským studiem Spellbound. Bude se jednat o pokračování velmi úspěšného RPG Arcania, která si díky své osobité atmosféře a dech beroucí grafice získala velmi početnou skupinu fanoušků. Arcania: Fall of Setarrif bude samostatně hratelným datadiskem, který hráčům přinese mnoho zajímavých novinek. Kromě nových oblastí, předmětů, úkolů, dungeonů a nepřátel hra nabídne také možnost poznat navazující, působivý příběh z pohledu jiné osoby.

Nová hrozba vrhá svůj stín na Jižní ostrovy. Tajemný démon posedlý nenávistí terorizuje okolí a sbírá síly proti obyvatelstvu pobřežního města Setarrif. Dramatickou situaci zhoršuje sopečný výbuch v nedalekých horách. Bezejmenný hrdina spojí své síly s nejsilnějšími spojenci, aby mohl odvážně čelit nové hrozbě. Arcania: Gothic 4, to je hluboký a silný příběh, jenž je zasazen do oblíbeného fantasy světa, obohacen o pestrou škálu různých postranních úkolů, z nichž většinu lze vyřešit více než jedním způsobem. Vydejte se do fantasy světa pulzujícího životem s osobitou atmosférou, kterou podtrhuje špičková grafika. Získávejte zkušenosti, postupujte na nové úrovně a vylepšujte si schopnosti, dovednosti a zdatnosti v řemeslech. Hlavní děj stále zachovává tempo a v průběhu hry přináší nová překvapení, napětí i nádherné animované scény. Samostatně spustitelný datadisk vyjde v březnu.