Zavřít reklamu

Podívejte se na více než 20 minut gameplay záběrů z The Last of Us Part 2

Ellie se v druhém díle The Last of Us naučila plno nových věcí.

28. 5. 2020     Zdroj

Včera večer jsme se dočkali nového vysílání State of Play, které bylo kompletně zaměřeno na The Last of Us Part 2. Šéf vývoje Neil Druckmann ukázal více než 20 minut záběrů ze hry a doplnil jej o zajímavý komentář. Hráčům připomněl příběh The Last of Us a také popsal různé detaily hry jako je třeba možnost modifikace zbraní anebo jízda na koni.

Z videa je jasné, že The Last of Us Part 2 toho má hodně společného s prvním dílem a vývojáři z Naughty Dog příliš neexperimentovali. Stále se hráči musí hodně schovávat a k soubojům přistupovat spíše taktickým způsobem. Došlo však i na představení několika novinek, o kterých jsme vůbec nevěděli. Ve hře se budou dát využívat lana k přeskočení propastí, v zatopených oblastech půjdou využít loďky a v neposlední řadě se dostalo i na ukázku plavání.

Neil Druckmann také prozradil, že příběhově se hra odehrává několik let po konci prvního The Last of Us a Ellie má v druhém díle devatenáct let. Během hraní si hráči projdou několika různorodými oblastmi. Ve videu můžeme konkrétně vidět Seattle. V The Last of Us Part 2 se objeví také nové typy infikovaných nepřátel, před kterými budou muset být hráči na pozoru. Hra oficiálně vychází již 19. června na PlayStation 4.