Zavřít reklamu

Podívejte se na úchvatnou ukázku z nového Call of Duty: Modern Warfare

Pokud jste příznivci Call of Duty, dnešek je pro vás šťastným dnem. Na YouTube totiž vyvěsil Activision ukázku ze singleplayerové části chystaného Modern Warfare, které dorazí na naše konzole a počítače již na podzim. A že bude skutečně o co stát. Již z prvních ukázek jsme věděli, že grafická úroveň dalšího dílu ze zřejmě nejslavnější […]

25. 9. 2019    

call of duty modern warfare

Pokud jste příznivci Call of Duty, dnešek je pro vás šťastným dnem. Na YouTube totiž vyvěsil Activision ukázku ze singleplayerové části chystaného Modern Warfare, které dorazí na naše konzole a počítače již na podzim. A že bude skutečně o co stát.

Již z prvních ukázek jsme věděli, že grafická úroveň dalšího dílu ze zřejmě nejslavnější minisérie v Call of Duty bude stát skutečně za to. Trailery i ukázky ze hry byly totiž propracované takřka k dokonalosti a co víc – objevovali se v nich hrdinové, po jejichž boku jsme bojovali i v minulých dílech. Například na takového kapitána Price zcela určitě žádný pořádný fanoušek Call of Duty hned tak nezapomene a to ať už kvůli jeho hláškám či odvaze pro mnohdy sebevražedné kousky, kterých se rozhodně nebál. V novém dílu Call of Duty se však objeví i další staří známí a dají tak vzpomenout na ty nejúchvatnější a nejkrvavější bitvy, které jsme s nimi prožili.

A na co že se vlastně můžeme v novince těšit? Měl by toho být opravdu kotel. Moderní konflikty jsou totiž různorodé a stejně tak bude různorodá i hra. Je libo občanská válka, ve které nemůžete věřit ani své rodině, chemické útoky, které bez plynové masky nepřežijete, či snad brutální teroristické útoky, které mají za cíl jediné a to usmrtit co možná největší počet nevinných lidí? Fajn, protože přesně tyto prvky si ve hře užijete dosyta. Nezbývá tedy než doufat, že se od vývojářů dozvíme v následujících dnech či týdnech další podrobnosti, které nám opět dají nahlédnout pod pokličku zatím skvěle vypadající hry.